Бета
Увійти

Надання коштів на придбання житла

На цій сторінці ви можете ознайомитись з інформацією про послугу

Послуга надається оффлайн

Надання коштів на придбання житла

Послуга на співфінансування житла для киян-учасників бойових дій, які стоять на квартирному обліку в районній державній адміністрації в місті Києві

Термін обробки

Термін обробки

до 30 діб

Інформація по послузі

Громадяни, які мають право придбати житло на умовах співфінансування обовʼязково мають перебувати на черзі квартирного обліку у районній в місті Києві державній адміністрації за місцем проживання та реєстрації:

Гранична частина вартості 1 кв. м житла, яке придбавається на умовах співфінансування, становить 50 відсотків фактичної вартості 1 кв. м житла для громадян, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України і мають статус учасника бойових дій та членів їх сімей, та 30 відсотків - для інших громадян, та не повинна перевищувати 50 відсотків опосередкованої вартості, що визначається Міністерством розвитку громадських територій та інфраструктури України відповідно до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, затвердженого наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 27 вересня 2005 року Nº 174, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12 жовтня 2005 року за.Nº 1185/11465, збільшеної в 1,75 раза

 1. Укласти договір про бронювання квартири, яку планується придбати або інший документ про підтвердження бронювання квартири на імʼя заявника, виданий забудовником (замовником будівництва) із зазначенням терміну бронювання та наступної інформації: 
  •    повна адреса (поштова або будівельна) із зазначенням секції, корпусу, підʼїзду;
  •    назва житлового комплексу;
  •    загальна та житлова площа (кв.м);
  •    загальна вартість квартири та вартість 1 кв.м (грн); черга будівництва;
  •    стан будівництва (введено в експлуатацію або термін введення в експлуатацію та ступінь готовності у відсотках). 
  •    кадастровий помер земельної ділянки.
 2. Звернутися до квартвідділу району за місцем перебуванням на черзі квартирного обліку з заявою про бажання придбати житло на умовах співфінансування.
 3. Після розміщення оголошення на Офіційному веб-порталі Києва kyivcity.gov.ua подати заяву з необхідним пакетом документів до Департаменту будівництва та житлового забезпечення міста Києва, щодо укладання договору.

1.    Копія договору бронювання квартири. Без документа про підтвердження бронювання квартири - заява НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ!
2.    Копія паспорта або ID картки (заявника та повнолітніх членів сім'ї)
3.    Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (заявника та всіх членів сімʼї).
4.    Копія свідоцтва про народження дитини.
5.    Копія свідоцтва про шлюб / про розірвання шлюбу.
6.    Копія посвідчення учасника бойових дій (у разі придбання квартири за 50% її вартості)
7.    Копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції/операції обʼєднаних сил (у разі придбання квартири за 50% її вартості)
8.    Нотаріальна згода на купівлю квартири від дружини або чоловіка, яка (який) не перебуває на квартирному обліку.
9.    Правочин (договір) щодо нерухомого майна від імені малолітньої особи (до 14 років) вчиняється її законними представниками - батьками. Тобто договір за малолітню особу підписують двоє батьків. У разі, якщо батько/мати дитини не можуть прибути на підписання договору, він/вона мають надати нотаріальну згоду на вчинення такого правочину в інтересах спільної дитини.
 

Якщо заява подається не особисто заявником, а довіреною особою, останній потрібно мати нотаріально посвідчену довіреність на вчинення таких дій!

 

Київ Мілітарі Хаб

Телефон: 0800300633 
Адреса: вул.Хрещатик, 25 
E-mail: [email protected]